HAKKIMIZDA


"Abbas Kardeşler Otomotiv" bir aile şirketidir.
Tokatlı 5 kardeşin el birliği vererek kurduğu şirket, geçmişinden aldığı bilgi birikimi ve tecrübesiyle oto lastik sektöründe öncü ve vazgeçilmez bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İşletmemizde: Sıfır Lastik Satışı, Balans Ayarı,Oto Lastik Tamiri, Çıkma Lastik, Jant, Akü Satışı hizmeti verilmektedir.

Ayrıca Mobil Lastik Tamir aracımız ile yerinde lastik tamiri ve montaj hizmetimiz mevcuttur. Yazlık ve kışlık değişimleri kapınızda zahmetsiz yapılır.

Michelin, Goodyear, Bridgestone, Lassa, Dayton, Debica, Kumho, Pirelli, Sava, Fulda, Kormoran lastik markaları ile insan odaklı hizmetin adresi Abbas Kardeşler Otomotiv... 

Video Tanıtım


"Kalite Sunar, Güven Verir."

  Abbas Kardeşler Otomotiv

Vizyonumuz


Abbas Kardeşler Otomotiv firması olarak başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerde öncü ve vazgeçilmez bir firma yolunda ilerliyoruz.

Misyonumuz


KALİTE SUNAR GÜVEN VERİR sloganıyla Oto Lastik Sektöründe başlamış olduğumuz ticari hayatımıza müşteri memnuniyeti odaklı kaliteden ödün vermeden azim ve kararlılıkla çalışarak çalışmalarımıza ve politikalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.